Praktyka Lekarska Laryngologiczna Ewa Pomirska

(Praktyka Lekarska Ewa Pomirska, Audiolog i foniatra - Ewa Pomirska, Laryngolog - Ewa Pomirska, Laryngolog dziecięcy - Ewa Pomirska, Gabinet prywatny - Ewa Pomirska)

ul. 1 Maja 12, lokal 16
09-402 Płock
woj. mazowieckie
tel.: +48 24 368-06-01, Telerejestracja (codziennie w godz. 8 - 20)
tel.: +48 666-995-824, e-mail: recepcja@epomirska.pl
www: epomirska.pl
Recepcja (w godz. 17 - 19 w dni robocze)
Najważniejsze informacje:


Przyjmujemy dorosłych i dzieci w każdym wieku. Wykonujemy badania słuchu (AI, OAE) i endoskopowe (fiberoskopia, videostroboskopia). Przeprowadzamy również drobne zabiegi (np. podcięcie wędzidełka języka).
Przyjmujemy wyłącznie po wcześniejszym umówieniu wizyty (telefonicznie lub online). Przyjęcia tylko prywatne.

Dane podstawowe:

Placówka przyjmuje dzieci.

Opis:

Przyjęcia:
W placówce przyjmujemy tylko prywatnie (NIE posiadamy umowy z NFZ). Aby zapisać się na wizytę nie jest potrzebne skierowanie. Przyjmujemy wyłącznie po uprzednim zapisaniu na wizytę. Zapisy prowadzimy telefonicznie i online (przez kalendarz eMPendium).

Potwierdzenie wizyty:
Przed wizytą możecie Państwo otrzymać e-mail / SMS z prośbą o potwierdzenie terminu wizyty. W przypadku braku potwierdzenia, będziemy kontaktować się telefonicznie.
W przypadku niemożności skontaktowania się celem potwierdzenia umówionej wizyty, zastrzegamy sobie prawo do jej odwołania.
Umówioną wizytę, jeśli nie będą Państwo mogli przyjść, należy odwołać najpóźniej 24 godziny przed umówionym terminem. Później tylko w nagłych przypadkach. Pacjenci nie zgłaszający się na umówione wizyty, mogą nie być rejestrowani.

Przed wizytą:
Dane w karcie (dane pacjenta, ewentualnie dane opiekuna, adres zamieszkania, numer telefonu, adres e-mail) uzupełniamy przed wizytą, aby usprawnić przyjęcia na miejscu. W związku z tym, przed wizytą możecie Państwo otrzymać formularz z danymi do uzupełnienia.
Prosimy o przyjście do gabinetu 5 - 10 min przed zaplanowaną wizytą.

Wskazówki dotarcia:
Budynek znajduje się na rogu ulic 1. Maja i Jachowicza.
Główne wejście do budynku jest od strony ul. 1 Maja - przeszklone drzwi, po lewej stronie od placówki Alior Bank. Należy zadzwonić domofonem pod numer 16 i wejść schodami na I piętro. Wyjdą Państwo na duży hol, gabinet będzie znajdował się po Państwa prawej stronie (na szybie jest naklejka "Specjalistyczne Gabinety Lekarskie").

Cennik i płatność:
Koszt wizyty zależy od wykonanych badań i/lub przeprowadzonych zabiegów. Więcej informacji uzyskają Państwo telefonicznie u rejestracji i recepcji.
Na miejscu akceptujemy płatności gotówką, Blikiem i kartą (Mastercard, Maestro, Visa).

Specjalizacje:

Audiologia i foniatria, Otorynolaryngologia, Otorynolaryngologia dziecięca

Umów wizytę:
 

Praktyka Lekarska Laryngologiczna Ewa Pomirska ul. 1 Maja 12, lokal 16, Płock

  • Lekarz Ewa Pomirska (Foniatra, Laryngolog, Laryngolog dziecięcy) wt. 15:50 - 18:20 , śr. 13:30 - 18:20 , sob. 9:00 - 15:25 , (Przyjęcia tylko po wcześniejszym umówieniu wizyty. Recepcja pod numerem (+48) 666-995-824.)
Zgłoś błąd na stronie
Doradca Medyczny
  • Czy mój problem wymaga pilnej interwencji lekarskiej?
  • Czy i kiedy powinienem zgłosić się do lekarza?
  • Dokąd mam się udać?
+48

w dni powszednie od 8.00 do 18.00
Cena konsultacji 29 zł