×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Praktyka Lekarska Laryngologiczna Ewa Pomirska

(Audiolog i foniatra - Ewa Pomirska, Laryngolog - Ewa Pomirska, Laryngolog dziecięcy - Ewa Pomirska, Gabinet prywatny - Ewa Pomirska)

Najważniejsze informacje:


W placówce przyjmujemy dorosłych i dzieci w każdym wieku. Posiadamy odpowiedni sprzęt i wykonujemy badania, m.in. audiometrię impedancyjną, nasofiberoskopię i videostroboskopię krtani. Przeprowadzamy również drobne zabiegi, np. podcięcie wędzidełka.

Adres:
ul. 1. Maja 12, lokal 16
09-402 Płock
woj. mazowieckie
Kontakty:
tel.: +48 666-995-824, Rejestracja telefoniczna od 16:00 do 19:00 (poniedziałek - piątek).
Dane podstawowe:


Opis:

Przyjęcia:
W placówce przyjmujemy tylko prywatnie (NIE posiadamy umowy z NFZ). Aby zapisać się na wizytę nie jest potrzebne skierowanie. Przyjmujemy wyłącznie po uprzednim zapisaniu na wizytę. Zapisy prowadzimy telefonicznie i online (przez kalendarz eMPendium).
Na miejscu akceptujemy tylko płatności gotówką (NIE posiadamy terminala kart płatniczych).

Potwierdzenie wizyty:
Przed wizytą możecie Państwo otrzymać e-mail / SMS z prośbą o potwierdzenie terminu wizyty. W przypadku braku potwierdzenia, będziemy kontaktować się telefonicznie.

Wskazówki dotarcia:
Gabinet znajduje się na I piętrze w budynku na rogu ul. Jachowicza i 1. Maja w Płocku. Wejście od strony ul. 1 Maja. Należy zadzwonić domofonem (numer 16).

Uzupełnienie danych w karcie:
Dane w karcie (pesel pacjenta, ewentualnie pesel opiekuna, adres i dane kontaktowe) uzupełniamy przed wizytą, aby usprawnić przyjęcia na miejscu. W związku z tym, przed wizytą możecie Państwo otrzymać (wysłany z numeru recepcji) formularz z danymi do uzupełnienia. Możemy też kontaktować się w tej sprawie telefonicznie (z numeru recepcji).

Specjalizacje:

Audiologia i foniatria, Otorynolaryngologia, Otorynolaryngologia dziecięca

Umów wizytę:
 

Praktyka Lekarska Laryngologiczna Ewa Pomirska ul. 1. Maja 12, lokal 16, Płock

  • Lekarz Ewa Pomirska (Foniatra, Laryngolog, Laryngolog dziecięcy) (Rejestracja telefoniczna pod numerem 666-995-824 w godz. 16-19 (poniedziałek - piątek).)
Zgłoś błąd na stronie