CCN "SALUS" - Poradnia Hematologiczna

(Poradnia Hematologiczna)

zobacz strukturę placówki
Pileckiego 14
07-410 Ostrołęka
woj. mazowieckie
tel.: 29 646 30 89, 29 766 89 49
faks:29 766 89 32
e-mail: nzozsalus@interia.eu
www: http://neurolog.ostroleka
Brak możliwości umówienia wizyty przy pomocy kalendarza eMPendium.
Najważniejsze informacje:


Poradnię prowadzi lek. Mirosław Majewski. Od roku 2007 Fundacja na rzecz Hematologii honoruje tytułem "Anioł Hematologii" i wręcza nagrodę osobom, które w szczególny sposób zasłużyły się dla rozwoju toruńskiej (oraz polskiej) hematologii. Rada Fundacji naprzemiennie wyróżnia osoby zasłużone na polu działalności naukowej oraz charytatywnej. Statuetkę "Anioła hematologii" zaprojektował znany toruński rzeźbiarz, Zbigniew Mikielewicz.
Pierwszym laureatem nagrody został w 2007 roku Mirosław Majewski, prowadzący obecnie Poradnię Hematologiczną w CCN Salus. Lekarz rozpoczął pracę w Instytucie Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie, a następnie wyjechał do Stanów Zjednoczonych i kontynuował pracę naukową nad mechanizmami powstawania białaczek i chłoniaków na Thomas Jefferson University, University of Pennsylvania oraz jako Assistant Professor na University of Illinois at Chicago. W czasie pobytu w Stanach był autorem wielu publikacji naukowych.
Zdobyte doświadczenie wykorzystał w tworzeniu pracowni badań genetycznych w Instytucie Hematologii i Transfuzjologii. Stworzona przez niego pracownia, jako pierwsza w kraju, wykonywała kompleksowe badania molekularne pozwalające na diagnostykę, ustalanie czynników prognostycznych i monitorowanie wyników leczenia białaczek i chłoniaków. Wykształcił również wielu diagnostów z innych ośrodków hematologicznych w dziedzinie badań genetycznych na poziomie molekularnym.

Opis:

W Poradni wykonywany jest szeroki zakres badań laboratoryjnych z krwi.

Specjalizacje:

Choroby wewnętrzne, Hematologia

Umów wizytę:
 

CCN "SALUS" - Poradnia Hematologiczna Pileckiego 14, Ostrołęka

  • Lekarz Mirosław Majewski (Internista, Genetyk, Hematolog)
Zgłoś błąd na stronie
Doradca Medyczny
  • Czy mój problem wymaga pilnej interwencji lekarskiej?
  • Czy i kiedy powinienem zgłosić się do lekarza?
  • Dokąd mam się udać?
+48

w dni powszednie od 8.00 do 18.00
Cena konsultacji 29 zł