CCN "SALUS" Poradnia alergologiczna

(Poradnia alergologiczna)

zobacz strukturę placówki
Pileckiego 14
07-410 Ostrołęka
woj. mazowieckie
tel.: 29 646 30 89, 29 766 89 49
faks:29 766 89 32
e-mail: nzozsalus@interia.eu
www: http://neurolog.ostroleka
Brak możliwości umówienia wizyty przy pomocy kalendarza eMPendium.
Najważniejsze informacje:


Prowadzący poradnię dr hab. n. med. Wojciech Naumnik jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Białymstoku. Dyplom lekarza uzyskał w 1996 roku. Posiada specjalizację II stopnia w dziedzinie alergologii, chorób płuc i chorób wewnętrznych. Habilituje się w 2010 roku – praca „Angiogeneza raka płuca, immunologia chorób płuc, biologia molekularna.”
Od 2004 roku pracuje jako adiunkt w Klinice Chorób Płuc i Gruźlicy, Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Od 2007 roku jest konsultantem z zakresu pulmonologii i stałym współpracownikiem Kliniki Alergologii UMB. Od 2012 roku pracuje w poradni pulmonologicznej i alergologicznej w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku oraz zostaje edukatorem z zakresu przewlekłej obturacyjnej choroby płuc na terenie Polski północnej. Absolwent szkoleń na European Respiratory Society i Universitätsklinikum Essen, Innere Klinik und Poliklinik; grant “Alfred Krupp von Bohlen and Halbach Stiftung”.

Opis:

W Poradni Alergologicznej CCN „SALUS” pacjenci otrzymają pomoc w wykryciu, ustalaniu przyczyn oraz leczeniu tej choroby. Wśród leczonych schorzeń są m. in. alergiczny nieżyt nosa i spojówek, pokrzywki i atopowe zapalenie skóry, astma oskrzelowa, alergie pokarmowe.

Specjalizacje:

Alergologia

Umów wizytę:
 

CCN "SALUS" Poradnia alergologiczna Pileckiego 14, Ostrołęka

Zgłoś błąd na stronie
Doradca Medyczny
  • Czy mój problem wymaga pilnej interwencji lekarskiej?
  • Czy i kiedy powinienem zgłosić się do lekarza?
  • Dokąd mam się udać?
+48

w dni powszednie od 8.00 do 18.00
Cena konsultacji 29 zł