Centrum Stomatologiczne ALBUSDENT


języki: ukraiński, rosyjski, angielski  
Balicka 73
30-149 Kraków
woj. małopolskie
tel.: +48 693 760 000, +48 693 760 009
e-mail: recepcja@albusdent.pl
www: www.albusdent.pl
Brak możliwości umówienia wizyty przy pomocy kalendarza eMPendium.
Najważniejsze informacje:


Naszą misją od samego początku działania jest łączenie profesjonalizmu zespołu lekarzy stomatologów i asystentek, nowoczesnego leczenia w oparciu o najnowsze technologie z dbałością o komfort i zdrowie Pacjentów. Dobro Pacjenta oraz wychodzenie naprzeciw Państwa oczekiwaniom związanym z kompleksową i rzetelną opieką dentystyczną, stanowią nasze nadrzędne cele. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasi Pacjenci nie tylko wychodzili od nas z uśmiechem, ale i z radością odwiedzali naszą klinikę.

Dane podstawowe:

Placówka przyjmuje dzieci.

Opis:

Klinika ALBUSDNET jest tworzona przez zespół dentystów i personel pomocniczy, dla których stomatologia nie jest jedynie sposobem na zarabianie pieniędzy. Nasi specjaliści to osoby wesołe, lubiące kontakt z Pacjentami, działające z pasją i zaangażowaniem. Ich motywacja do podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia, to dowód na to, iż kochają stomatologię i dostrzegają dynamiczne zmiany zarówno w leczeniu, jak i oczekiwaniach Pacjentów.

Każdy Pacjent to dla nas odrębna historia. Nie liczymy numerków na liście Pacjentów do przyjęcia… Widzimy człowieka, któremu należy pomóc, doradzić, poświęcić chwilę, aby rozwiać jego wątpliwości… Nie wahaj się! Zaufaj nam i zostań naszym kolejnym zadowolonym Pacjentem.

Specjalizacje:

Stomatologia dziecięca, Stomatologia estetyczna, Stomatologia ogólna, Stomatologia zachowawcza z endodoncją

Umów wizytę:
 

Pracownia RTG Balicka 73, Kraków

Zgłoś błąd na stronie
Doradca Medyczny
  • Czy mój problem wymaga pilnej interwencji lekarskiej?
  • Czy i kiedy powinienem zgłosić się do lekarza?
  • Dokąd mam się udać?
+48

w dni powszednie od 8.00 do 18.00
Cena konsultacji 29 zł