×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Indywidualna Praktyka Lekarska

Pierwiastkowa 15
15-587 Białystok
woj. podlaskie
tel.: +48503162133, e-mail: w.kucejko@gmail.com
Opis:

Szanowni Państwo
Nazywam się Wojciech Kucejko. Studia medyczne (Akademia Medyczna w Białymstoku) ukończyłem w 2002 roku. W 2007 roku uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych, w 2009 roku otrzymałem tytuł specjalisty w dziedzinie chorób wewnętrznych a 2012 roku – w dziedzinie chorób płuc.
Chorobami płuc zainteresowałem się jeszcze w czasie studiów – głównie chorobami śródmiąższowymi (np. sarkoidoza, alergiczne zapalenie pęcherzyków płucnym czy włóknienie płuc). Pasję kontynuowałem prowadząc badania naukowe, które zaowocowały stopniem naukowym doktora nauk medycznych, a po 5 kolejnych latach specjalizacją chorób płuc. Dalszy rozwój zawodowy to m.in. staże zagraniczne w oddziałach i klinikach pulmonologicznych w Wielkiej Brytanii.
Od 2002 roku należę do Polskiego Towarzystwa Chorób Płuc oraz Europejskiego Towarzystwa Oddechowego (ERS – European Respiratory Society).
Obecnie pracuję w Oddziale Internistyczno-Kardiologicznym SPZOZ w Węgrowie.
Pozostaję do Państwa dyspozycji zarówno w Białymstoku jak i w Węgrowie. Poza standardowymi badaniami w zakresie chorób płuc, wykonuję również USG płuc oraz ergospirometrie.
Zapraszam do kontaktu.

Specjalizacje:

Choroby płuc, Choroby wewnętrzne

Umów wizytę:
 

Indywidualna Praktyka Lekarska Pierwiastkowa 15, Białystok

Zgłoś błąd na stronie
Doradca Medyczny
  • Czy mój problem wymaga pilnej interwencji lekarskiej?
  • Czy i kiedy powinienem zgłosić się do lekarza?
  • Dokąd mam się udać?
+48

w dni powszednie od 8.00 do 18.00
Cena konsultacji 29 zł