×
COVID-19: wiarygodne źródło wiedzy

Stomatologia Tomaszewska

(Iwona Tomaszewska Gabinet Stomatologiczny IWOdent)

al. Słowackiego 58/4
30-004 Kraków
woj. małopolskie
tel.: +48666666987, +48123585510
e-mail: [email protected]
www: stomatologiatomaszewska.com
Najważniejsze informacje:


W Stomatologia TOMASZEWSKA ludzie są dla nas najważniejsi – zarówno Pacjenci jak i opiekujący się nimi zespół zaangażowanych, ambitnych, otwartych i pogodnych ludzi z pasją do leczenia i rozwijania stomatologii.

Dla nas, oferowanie opieki stomatologicznej na najwyższym poziomie definiowane jest nie tylko poprzez stałe kształcenie i rozwijanie umiejętności zespołu ale również miłą i pogodną atmosferę oraz przede wszystkim indywidualne podejście do potrzeb Pacjenta.

Cały nasz zespół codziennie postępuje według założeń stomatologii spersonalizowanej, tak aby każdy Pacjent leczony był zgodnie z najnowszymi standardami światowymi dostosowanymi do potrzeb i oczekiwań. Zadowolenie i satysfakcję naszych Pacjentów budujemy w oparciu o wysokie kompetencje naszego zespołu przekładające się bezpośrednio na przyjazne, bezpieczne, nowoczesne i innowacyjne leczenie stomatologiczne.

Do leczenia stomatologicznego, opartego o koncepcję zdrowego i pięknego uśmiechu, za każdym razem podchodzimy w sposób kompleksowy, patrząc na wyzawania terapeutyczne w całości oraz analizując je w najgłębszym szczególe. Powyższe elementy oraz stosowana w Stomatologia TOMASZEWSKA holistyczna koncepcja leczenia stomatologicznego powoduje, że nasi Pacjenci mogą czuć się bezpieczni, że ich uśmiech jest w rękach profesjonalistów.

Nasz zespół stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez organizowanie i współorganizowanie, prowadzenie oraz uczestnictwo w krajowych i międzynarodowych zjazdach, sympozcjach, kursach i szkoleniach. Doświadczenie zawodowe i naukowe, profesjonalizm oraz kultura osobista to wiodące cechy naszego zespołu, które sprawiają, że Pacjenci wybierają Stomatologia TOMASZEWSKA. Ludzie wchodzący w skład naszego zespołu to pasjonaci stomatologii. Szczerze wierzymy, że przekłada się to bezpośrednio na satysfakcję naszych pacjentów i powoduje, że Pacjenci uwielbiają się u nas leczyć. Z naszej strony dokładam

Dane podstawowe:

Placówka przyjmuje dzieci.

Opis:

Stomatologia TOMASZEWSKA to innowacyjna placówka medyczna stomatolog w Krakowie, dr n. med. Iwony Tomaszewskiej, oferująca kompleksową opiekę stomatologiczną, realizowaną w oparciu o skuteczną i nowoczesną technologię medyczną, zgodnie ze światowymi standardami terapeutycznymi.

W ofercie dobrego dentysty w Krakowie znajdują się zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej, takie jak leczenie próchnicy zębów, korekta koloru i kształtu zębów, piaskowanie, lakowanie i fluorowanie, usuwanie kamienia nazębnego oraz wybielanie zębów. StomatologiaTOMASZEWSKA oferuje także leczenie kanałowe oraz usługi protetyczne i zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej oraz implantologii.

Stomatologia TOMASZEWSKA to marka zaangażowana w rozwój i promocje innowacyjności wspierana przez Absolwentów Programu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego „Top 500 Innovators – Science, Management, Commercialization”.

Dr Iwona Tomaszewska, wraz z zespołem, za najwyższy cel stawia sobie zdrowie i dobro Pacjenta, osiągane przez innowacyjną, kompleksową i przyjazną opiekę stomatologiczną opartą o światowe standardy terapeutyczne. Stomatologia TOMASZEWSKA jest równocześnie jednym z najprężniejszych ośrodków w kraju zajmującym się badaniami naukowymi na poziomie międzynarodowym z zakresu oceny i poprawy jakości życia uwarunkowanej zdrowiem jamy ustnej, rozwoju stomatologii zachowawczej i endodoncji oraz projektowania i testowania nowych materiałów stomatologicznych.

Specjalizacje:

Chirurgia stomatologiczna, Protetyka stomatologiczna, Stomatologia dziecięca, Stomatologia estetyczna, Stomatologia ogólna, Stomatologia zachowawcza z endodoncją

Umów wizytę:
 

Stomatologia Tomaszewska al. Słowackiego 58/4, Kraków

  • dr hab. n. med. Iwona Tomaszewska (Endodonta) pon. 07:30-22:00 , wt. 07:30-22:00 , śr. 07:30-22:00 , czw. 07:30-22:00 , pt. 07:30-22:00 , sob. 09:00-15:00 , nd. 09:00-15:00 , (Możliwość przyjęcia Pacjenta w godzinach innych niż wyznaczone, po wcześniejszym, telefonicznym ustaleniu terminu.)
Zgłoś błąd na stronie
Zbiórka dla szpitali w Ukrainie!
Doradca Medyczny
  • Czy mój problem wymaga pilnej interwencji lekarskiej?
  • Czy i kiedy powinienem zgłosić się do lekarza?
  • Dokąd mam się udać?
+48

w dni powszednie od 8.00 do 18.00
Cena konsultacji 12 zł